25 січня 2024 року в кафе «Канапе» відбувся благодійний обід, організований БО ЗРЦСТРПО «Вибір» за підтримки спонсорів ОБФ «Дім милосердя» та «Merci-Farm» (керівник Василь Фенчак) в рамках програми «Місце під сонцем. Нова реальність». Запрошено на захід 40 людей з інвалідністю, членів їх сімей, в тому числі ВПО, волонтери, працівники Центру «Вибір». Присутні мали змогу поспілкуватися у дружній, теплій атмосфері, поділитися особистими новинами, отримати позитивні емоції. В кінці зустрічі присутні отримали подарункові набори (засоби гігієни) від спонсорів та висловили подяку організаторам та спонсорам за можливість повноцінного спілкування в колі однодумців.
![](https://www.vybir.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG-ae9cc548d79418bcbaed0905a22c20f9-V.jpg)
![](https://www.vybir.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG-e8f44355af626d04f6d7dda1783013fd-V.jpg)
![](https://www.vybir.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG-d9db927f3d5c1dedd73c1c3a2619ab36-V.jpg)
![](https://www.vybir.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG-c5fca5a86bbe620ded56467825ac70c2-V.jpg)
![](https://www.vybir.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG-a29ff5163d5934efac478d31c9e5c99e-V-1.jpg)