Проекти

Надихаючі історії успіху клієнтів Центру «Вибір»

«Бог творить дива у моєму житті і у твоєму теж»

Надія Дьолог – чемпіонка світу з фехтування на візках, героїня одного з наших мотиваційних роликів, пройшла курс професійної реабілітації за програмою профорієнтації «Крок до професії» та волонтерства в ЗРЦСТРПО Вибір». Травма, яку вона отримала в дитинстві не зупинила її перед досягненням масштабних цілей. Ось її історія:

«Народилась я в Тячівському районі, в селі Тарасівка. Це маленьке селище гірського типу. В 1996 році впала з черешні, важка травма хребта – говорили лікарі, що помру… але вони просто не знали, що у Бога інші плани на моє життя. З 1996 по 2012 – ці роки були проведені в лікарнях, санаторіях, реабілітаційних центрах… Як і будь яка людина, я мріяла…

Я мала декілька мрій: переїхати до Ужгороду, жити сама, без рідних. Мені хотілось робити такі прості і водночас складні речі, як ходити в магазин, готувати їжу, прибирати, працювати (мати змогу забезпечити себе фінансово)… вступити до університету – це були фантастичні мрії.

2012 рік, я їду до Ужгорода: вступаю до університету, мені дають можливість жити в гуртожитку при монастирі, є одна проблемка житлові кімнати на другому поверсі – ліфта немає. Пам’ятаєте, я мріяла бути самостійною? І так мені треба навчитись підніматись і спускатись сходинками, орієнтуватись в місті, я ж вступила до університету, треба відвідувати пари. Це були не прості завдання. Перший тиждень, виходячи з УжНУ я не розуміла, в якій стороні знаходиться мій гуртожиток. Зараз розумію, що я просто довірилась Богові, це було не свідомо… На щастя, Бог ніколи не допустить у нашому житті тієї чи іншої ситуації, не зробивши нас спроможними пройти через ці ситуації.

Навчилась спускатись і підніматись по сходинкам, закінчила університет. Якщо ти зробив крок у невідомість, це не означає, що ти впадеш!

А тепер про спорт:

2015 – познайомилась з фехтуванням – мені сказали, що у мене занадто складна травма хребта, і навряд чи я зможу досягти успіху в цьому виді спорту, радили не тратити свій час;

2016 – Чемпіонство України;

2017 – Чемпіонство Світу;

2018 – Чемпіонство Європи;

2019 – Призерка Чемпіонату світу.

ХІБА ЦЕ НЕ ДИВО?

Мені хочеться перемагати, але насправді на все воля Божа. Все що я можу, це кожного дня робити крок до перемоги і бути чесною з собою. Я знаю, що Бог наперед приготував для кожного з нас особливу роль і унікальний забіг. Я довіряю і не важливо, що мене чекає, тому що все що відбувається у нашому життя до кращого!

Всім людям, які говорили, що у мене нічого не вийде, прийшлось сказати «Бог творить дива». У 25 років я тільки розпочала жити, тоді я не свідомо зробила крок до змін, було страшно але зараз свідомо все розумію і насолоджуюсь кожною хвилиною!

Не забувайте, Господь має чудовий план для вашого життя. Прийміть його з вірою і всім своїм серцем прагніть його виконання».

Надихаючі історії успіху клієнтів Центру «Вибір» публікуємо в рамках проекту «Удосконалення послуг з догляду за здоров’ям в соціальних закладах» за співфінансуванням Європейського Союзу в рамках Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020.

#huskroua #enicbc