5 грудня в приміщенні Центру «Вибір» відбулася зустріч з партнерами з нагоди Міжнародного дня волонтера та Міжнародного дня людей з інвалідністю на тему «Виживання людей з інвалідністю та 60+». Було також представлено до обговорення майбутній проект «Місце під сонцем».

На наше свято завітали благодійники з Ротарі-клубу «Ужгород-Скала» із подарунками, члени ВООЗ та представник від Благодійного фонду «Дім милосердя» Іван Фенчак. Взяли, також, участь у зустрічі викладачка, представниця УжНУ Світлана Ісаєвич із студентами, психологині Панкулич Ірина від Закарпатського обласного центру зайнятості та Копча Неля, представник Департаменту соціального захисту населення Симочко Олексій, заступниця директора Ужгородського міського терцентру Деревлянко Алла та працівники-ці та волонтери-ки Центру «Вибір».

В процесі жвавого обговорення дійшли думки, що нам потрібно пристосовуватися до сьогоднішніх реалій, не опускати руки. Присутні наголосили, що для організаційного розвитку та надання якісних соціологічних послуг нашим клієнтам необхідні додаткові фінансові та матеріальні ресурси для забезпечення потреб ВПО.

Квак Олександр