З 21 вересня тривають практичні заняття з менторами в онлайн та офлайн форматі. Серед тем занять – перша допомога, забезпечення якості соціальних послуг, комунікація, служба раннього втручання.
Практичні заняття проводяться центром “Вибір” спільно з Кошицьким самоврядним краєм (Словаччина) в рамках проекту «Удосконалення послуг з догляду за здоров’ям в соціальних закладах» за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020.
24.09.2021
![](https://www.vybir.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/242744824_415836169890762_2015381990263819654_n-1024x461.jpg)
![](https://www.vybir.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/242832487_415836279890751_497730630828318264_n.jpg)
![](https://www.vybir.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/242851603_415836399890739_3251814853665575048_n-1024x461.jpg)
![](https://www.vybir.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/242870807_415836039890775_354491235344279178_n.jpg)
![](https://www.vybir.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/242885097_415836126557433_6854911283097310295_n-1024x461.jpg)