Сьогодні відбулось заключне практичне заняття з менторами з Кошицького самоврядного краю. Теми заняття були доволі різноманітними: мова йшла про значення і позитивний вплив ергоперапії (на прикладі роботи з глиною) та драмотерапії на людей з ментальними порушеннями, про типи, симптоми та якість життя людей з деменцією, та про спеціалізований заклад для людей похилого віку та будинок соціальних служб.
Практичні заняття проводяться Закарпатським обласним центром соціально-трудової реабілітації та професійної орієнтації «Вибір» спільно з Кошицьким самоврядним краєм (Словаччина) в рамках проекту «Удосконалення послуг з догляду за здоров’ям в соціальних закладах» за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020.
29.09.2021
![](https://www.vybir.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/1-1024x461.jpg)
![](https://www.vybir.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/2-1024x461.jpg)
![](https://www.vybir.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/3-1024x768.jpg)
![](https://www.vybir.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/4-1024x768.jpg)