27 жовтня в місті Тячів був проведений тренінг з психологічної і фізичної реабілітації для батьків людей з інвалідністю та тих, хто з ними працює. Тема тренінгу була «Я можу і ТИ можеш. Турбуючись про себе – допомагай іншим». Говорили про те, як важливо помічати власні потреби і дбати про них, щоб ефективно і довготривало допомагати іншим. В програмі також була психологічна гра «Турбота про себе» від психолога Каріне Карапетян, а фізичний терапевт проекту Микола Іванович Пилявський показав комплекс вправ дихальної гімнастики.
Захід організований Закарпатським регіональним центром соціально-трудової реабілітації та професійної орієнтації «Вибір» в рамках проекту «Соціальна турбота про здоров’я» за фінансової підтримки Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020. Проект презентувала менеджер Леся Носенко.
![](https://www.vybir.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/2-1024x768.jpg)
![](https://www.vybir.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/3-1024x768.jpg)
![](https://www.vybir.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/4-1024x768.jpg)
![](https://www.vybir.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/5-1024x768.jpg)
![](https://www.vybir.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/6-1024x461.jpg)
![](https://www.vybir.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/7-1024x461.jpg)
![](https://www.vybir.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/8-1024x461.jpg)