З нагоди Дня Конституції України 28 червня 2022 року БО Закарпатський регіональний центр соціально-трудової реабілітації та професійної орієнтації «Вибір» провів тренінг-семінар «Право вибору», спрямований на дотримання прав людей з інвалідністю, внутрішньо переміщених осіб та членів їх сімей на працевлаштування та їх соціально-психологічну підтримку.

В заході прийняли участь 30 осіб з числа працівників Центру «Вибір», клієнтів, членів їх сімей, волонтери та соціальні партнери.

Представник Закарпатського обласного центру зайнятості психолог Ірина Панкулич провела тренінг на тему стресостійкості. Учасники проаналізували життєві труднощі та шляхи їх подолання, а також дізналися, що необхідно зробити, щоб виростити своє дерево стресостійкості, на котре в будь-який момент можна спертися.

Учасники отримали відповіді на питання у сфері захисту прав на працевлаштування, соціально-психологічної підтримки, медико-фізичної реабілітації, проведення дозвілля та спорту.

Захід відбувся у співпраці з ГО Ужгородським товариством інвалідів праці та дитинства «Оптиміст» за підтримки Закарпатської обласної ради та Департаменту соціального захисту населення Закарпатської ОВА в рамках програми «Турбота».

Тренінг-семінар підтримали Торгівельний центр «Дастор» (директор Наталія Воронич) та Закарпатський благодійний фонд «Дім милосердя» (керівники Василь Фенчак та Валерій Валько).